УВАГА! Продовження канікул!

Шановні батьки! У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, канікули продовжено до 07.11.21 року. Протокол позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенної, екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Запорізької області від 26.10.2021 №32 Протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенної, екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  м.Запоріжжя від 27.10.2021 №40 Протокол Педагогічної ради від 29.10.2021 №13 Слідкуйте, будь ласка, за оголошеннями.
Більше

УВАГА! УВАГА!

Шановні батьки! У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації канікули продовжено до 29.10.21 року. Протокол позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенної, екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Запорізької області від 22.10.2021 №31 Протокол Педагогічної ради від 22.10.2021 №12 Слідкуйте, будь ласка за оголошеннями.
Більше

УВАГА! УВАГА!

Через стрімке зростання нових випадків короновірусної хвороби COVID-19 та у зв’язку із запровадженням «червоного рівня» епіднебезпеки у Запорізькій області, відповідно до рішення педагогічної ради Академічного ліцею "Вибір" від 20.10.2021 №11 прийнято рішення  продовжити осінні канікули для учнів 1-12 класів з 21.10.2021 до особового розпорядження.  Слідкуйте, будь ласка за об'явами.
Більше

Шкільна служба порозуміння

       Рівно за місяць, з вересня по жовтень провели ознайомлення учнів з 8-10 класів (це 8 класів в яких було охоплено- 195 учнів) з "Шкільною службою порозуміння", яка впроваджується в цьому році в Академічному ліцеї "Вибір". Бажаючих дуже багато, і це дуже добре, що є діти яким не байдуже атмосфера в школі, які хочуть щось дізнатися для себе, навчитися самим вирішувати конфлікти та допомогати іншим. Проводити профілактичну роботу по класам. Це команда підготовлених старшокласників-посередників (медіаторів), які працюють над формуванням безпечної атмосфери у навчальному закладі, д...
Більше

Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності

Мабуть немає людини яка б не пам’ятала, звідки вона родом, де її коріння. Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла… Лише на рідній землі людина відчуває себе справжнім господарем. Тому ми повинні не просто любити рідну землю, а знати її історію, мову та поважати її культуру. Краєзнавство - один з напрямків роботи , який сприяє вихованню у читачів любові і дбайливого ставлення до рідної землі, – своєї «малої Батьківщини», її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, любові до рідної природи. В рамках Місячника шкільних...
Більше

Профілактика правопорушень та запобігання куріння

Вчора відбулась зустріч учнів 8-а, 8-б, 9-а, 9-б, 9-в та 10-а класів з старшим лейтенантом поліції Гагаріною С.А., дільничним офіцером поліції сектору превенції ВП #3 лейтенантом поліції Гребеніковим О.О. та майором поліції Зайковою О.С. була проведена профілактична бесіда з учнями: "Профілактика правопорушень та запобігання куріння тютюнових виробів та відповідальність за скоєння у дитячому середовищі". Дуже дякую та сподіваюсь на подальшу співпрацю!
Більше

Відео тренінг,, Здоровим бути-здорово!»

Інформаційте заняття для ліцеїстів, попередження негативних явищ серед молоді. Практичні вправи- відмова від шкідливих практик та негативного впливу однолітків. Кроки збереження здоров'я.
Більше

До Всеукраїнського тижня попередження і протидії булінгу

4-7 .10.2021 .Інтерактивні заняття для молодших підлітків від ВБО,, АСЕТ"України ,, Попередження насильства в молодіжному середовищі". Провела практичний психолог Уфімцева.Е.К. Вирішили долати зло- миром, повагою та піклуванням . Творчі роботи ліцеїстів - плакати і слогани,як результат обраної життєвої позиції.
Більше

II Національний Антибулінговий урок

Соціальний педагог Стрюченко Ганна Юріївна провела II Національний Антибулінговий урок в 3-а, 4-а, 4-б та 7-б класах. Учні багато чого вже знають про булінг, профілактика проходить кожний рік, по декілька разів на рік, тому що тема дуже актуальна, нажаль. Трапляються конфлікти, а щоб не було подальших негативних дій, потрібна профілактика. Як завжди міркували, малювали, обговорювали правила в класі, в школі, створювали правила безпечної поведінки, обговорювали до кого можна звернутися в важкій ситуації та робили компліменти (кращі ліки для будь якого цькування). #нецькуй #антибулін...
Більше

Зустріч із учасниками ООС

Сьогодні, 7 жовтня, для учнів 10-11 класів учителями ДПЮ Академічного ліцею "Вибір" була організована зустріч із учасниками ООС. Ці мужні люди розповідали про себе, згадували події Іловайська, Попасного. Учні передали бійцям листи, вітальні листівки до Дня захисників і захисниць України. Учні були схвильовані почутим, а гості - побаченим (стрілецьким тиром, матеріальною базою ДПЮ). Закінчилась зустріч запрошенням на екскурсію до Уральських казарм!
Більше