Дистанційне навчання

УВАГА !!!  

З 01.09.2023 року в ліцеї запроваджено онлайн навчання за технологіями дистанційного навчання.

⇒ В період воєнного стану онлайн навчання за технологіями дистанційного навчання проводяться за розкладом навчальних занять якій затверджено на педагогічній раді ліцею 18.08.2023 року. Вчитель самостійно визначає співвідношення між заняттями в синхронному та асинхронному режимах з урахуванням особливостей кожної навчальної групи/класу (з подальшим інформуванням заступника директора, який опікується класами відповідної паралелі, класного керівника та учнів відповідного класу). Проте, в синхронному режимі має бути проведено не менше 50% уроків від загальної кількості уроків з предмету з дотриманням вимог Санітарного регламенту.

⇒ Освітній процес з використанням елементів дистанційного навчання проводиться на платформах, які вказано в «ПОЛОЖЕННІ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕЛЕМЕНТІВ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В ЗАПОРІЗЬКОМУ АКАДЕМІЧНОМУ ЛІЦЕЇ «ВИБІР» ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та з використанням ресурсів платформи «Всеукраїнська школа онлайн»

Доводимо до вашого відома, що навчання буде здійснюватися за навчальним розкладом на єдиній платформі Google WorkSpace у створених предметних Гугл-класах з використанням сервісів відеоконференцій Meet , до яких учень заходить з акаунтів Вибору (….@vybor.zp.ua).
У період навчання досягнення учнів фіксуються в електронному журналі на платформі «Нові Знання», що відображається в особистому щоденнику учня.
У разі виникнення питань щодо організації навчання за технологіями дистанційного навчання звертайтесь, будь ласка, до класного керівника.

Бережіть себе!!!!!

Все буде добре!✌️

УВАГА для вчителів — СПЕЦВИПУСК «ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

Нормативна база ДН (ознайомитись)

Технічне забезпечення ДН (ознайомитись) 

Поради психолога (ознайомитись)

Адміністратор платформи Google Workspace (..@vybor.zp.ua) — ischenko@vybor.zp.ua