Дозвіл на публікацію фото-, відеоматеріалів

Шановні батьки!

Для популяризації діяльності учасників освітнього процесу Академічного ліцею «Вибір» інформація публікуються в мережі Інтернет — на  сайті ліцею; сторінці ліцею у соціальній мережі  Facebook; сторінці Instagram, персональних блогах учителів, професійних публікацій які виставляються на виставках як міського так й міжнародного рівнів.  Це можуть бути фото, відео файли, проєктні роботи учасників освітнього процесу.  Ці матеріали публікуються з вашого дозволу, який ви надалі через згоду на поширення інформації.

При розміщенні вищезазначених матеріалів в соціальних мережах на сторінках ліцею, сайті ліцею, та в  інших фахових публікаціях які відносяться до освітнього процесу, ми зобов’язуємося, керуватися наступними правилами:

• Заборонено публікувати матеріали із зазначенням особистої інформації — адреси проживання, номера телефону, ПІБ батьків, ПІБ Вашої дитини.

• Заборонено публікувати матеріали, які містять будь-яку інформацію, що вказує на місце розташування дитини у точний період часу, окрім перебування її у закладі освіти.

• Перед публікацією роботу дитини буде розглянуто та схваленою педагогом, який є автором відповідної публікації до мережі Інтернет.

Цей дозвіл буде дійсним до тих пір, поки Ви самі не захочете відмінити згоду на публікацію або в соціальних мережах або в фахових виданнях. Якщо Ви бажаєте відмінити згоду на публікацію матеріалів в мережі Інтернет з вашою дитиною то просимо вас  зв’язатися з класним керівником своєї дитини.