Ми відновлюємо процес дистанційного навчання!!!

Новини on 30 Бер , 2022

Дорогі наші батьки! Ми відновлюємо у нашому ліцеї процес дистанційного навчання. Це стосується учнів абсолютно усіх класів – з 2 по 12.

Усі ми розуміємо, що під час уроків може пролунати сигнал повітряної тривоги. Це зараз наша реальність. У такому випадку викладачі повинні спокійно сповістити учнів про оголошення можливої небезпеки, припинити заняття та нагадати дітям, що їм потрібно пройти до укриття.

Якщо тривога лунатиме недовго, то уроки продовжаться за розкладом. Якщо ж вона перевищить навчальний час, то заняття будуть припинені. Також ми прийняли рішення про те, що якщо вночі сирени будуть тривати дуже довго, то зранку наступного дня уроки розпочнуться пізніше запланованого часу.

Ще хочу сказати, що ми розуміємо, що зараз не дуже зручні часи для відновлення освітнього процесу. Але нашим дітям треба вчитися. Хай, навіть і в таких непростих умовах. Тому що українці були, є і будуть освіченою нацією. Тому що розум – це наша зброя. Тому що нове покоління – це наша сила.Незважаючи на важкий час для нашої країни, ми, по можливості, продовжували проводити заняття.

Ми будемо оцінювати учнів. Оцінки будуть виставлятися до ел.журналу.Тому, щоб отримати хороші результати, завершити навчання в цьому навчальному році та перевести дітей до наступного класу без вашої допомоги, ми не зможемо. Контролюйте, щоб діти приєднувались на онлайн- уроки,обов’язково виконували контрольні та практичні роботи.

Ми з вами обов’язково переможемо! І все буде Україна!