Пандемія – виклик соціалізації

Пандемія – це не кара, а випробовування нашої єдності. Вивчаючи виклики соціалізації в період пандемії в межах курсу «Громадянська освіта», серед десятикласників Академічного ліцею «Вибір» проводилось дослідження. Як свідчить опитування , відбувся прорив у дистанційній освіті (25%). Учні познайомились з іншим видом навчання (спочатку складним і незрозумілим), достойно впорались та наразі без перешкод ним користуються. Під час конференцій у Zoom та Мeet вчителі ліцею пояснюють матеріал, учні можуть продемонструвати знання, поставити запитання. Пандемія, на думку старшокласників, навчила н...
Більше

Шкільна служба порозуміння

Академічний ліцей "Вибір" підписав договір та розпочинає плідну співпрацю з Florence Centre по створенню Шкільної служби порозуміння. Розпочалися ознайомчі лекції для учнів 8-10 класів, де презентація та відео дають можливість познайомитися з процесом медіації. Вже є зацікавлені та замотивовані учні які прагнуть допомагати вирішувати конфлікти у школі.
Більше

Знайомство з десятикласниками

Перші дні вересня завжди насичені .В цьому вересні новим для нашого ліцею є знайомство з десятикласниками.Їх у нас 94. Вони такі різні, цікаві, веселі, щирі... Три класи, чотири профілі. Бажаємо вам знайти нових друзів, бути щасливими, успішнішими, креативнішими, наполегливо працювати та досягати своєї метиВсе у нас буде добре!
Більше