Семінар практикум учителів

Семінар практикум "Критичне мислення як фактор професійної компетентності вчителя". Провели майстер-клас вчителі: Лисенкова Лариса Григорівна, Матвієнко Анна Вікторівна та Солонина Марина Володимирівна.
Більше

Осінній бал

Напередодні осінніх канікул для учнів 8-11 класів пройшов Осінній бал. Вечір був присвячений музиці Френка Сінатри – популярного американського естрадного співака. Кожний клас був нагороджений грамотами за номінаціями та місцями: «Яскравий сценічний образ» - 11, 8А; «Оригінальний підхід» - 8Б, 9Б; «Хореографічна майстерність» - 9А, 11; «Глядацькі симпатії» - 8А, 11; І місце – 10 клас; ІІ місце – 9А клас; ІІІ місце – 8А клас. Відео з виступу учасників викладено на офіційної сторинки facebo...
Більше

«Вальс. Вальс. Вальс.»

"Вальс, білий вальс, він крилатий як мрія, він підносить до неба, кружляє, радіє." На передодні осінніх канікул для учнів 5-7 класів пройшло свято під назвою «Вальс. Вальс. Вальс.» Учні продемонстрували уміння вальсувати. Кожний клас був нагороджений грамотами за номінаціями: «Яскравий сценічний образ» - 7Б; «Оригінальний підхід» - 7А, 6А, 6Б; «Масовий танець» - 5А, 5Б; «Хореографічна майстерність» - 6В, 7А, 7Б; «Глядацькі симпатії» - 7А.
Більше

Cвято Осені

Золота барвиста осінь продовжує свою поважну ходу тернами нашого краю, розфарбовуючи ліси, гаї та парки фантастичними відтінками. Не оминула вона і наш заклад. Для учнів 2В, 3В, 3А, 4Б класів пройшло свято Осені. Діти порадували усіх присутніх на святі віршами та таночками. Свята пройшли у гарному настрої, доброзичливій атмосфері та бурхливими оплесками батьків та запрошених гостей.  
Більше

Cвятковий концерт до Дня Вчителя

4 жовтня пройшов святковий концерт до Дня Вчителя. Привітали молодих спеціалістів , випускників ліцею ,вчительські сім‘ї ,вчителів- ювілярів. На святі були присутні «Золотий фонд » ЗНВК «Вибір»: Розум Людмила Миколаївна та Креєк Надія Кузьмівна.
Більше

Щиро вітаємо з Днем Вчителя !!!!

Бажаємо здоров’я та успішної діяльності, взаєморозуміння і поваги ,високих досягнень та успіхів!!!! Про вчителів 1. Учитель може все. Навіть те, чого не може. Бо якщо він чогось не може, то який же він учитель? 2. Учителями не народжуються, ними стають. Але якщо стають, то вже на все життя. Колишніх учителів не буває. 3. У кожного вчителя є свій вчитель, для якого він завжди лишатиметься учнем. Найвище досягнення для вчителя - коли його перевершив його ж учень. На цьому ґрунтується колообіг вчителів у природі. 4. Справжній учит...
Більше