Програма розвитку освітньої системи міста Запоріжжя на 2017-2022 роки

Паспорт. Вступ програми Підпрограма 1 «Здорова дитина» (переглянути) оздоровлення, спорт, здоровий спосіб життя  Забезпечення умов збереження та зміцнення здоров'я дітей. Формування здорового способу життя школярів. Зміцнення фізкультурно-оздоровчої та спортивної бази. Підпрограма 2 «Формування особистості» (переглянути) виховання, розвиток, творчість      2.1. Національно-патріотичне виховання. 2.2. Сімейно-родинне виховання. 2.3. Громадянське ...
Більше

Запобігання конфлікту

У рамках тижня історії, вчителем Бережок С. В., з учнями 7-Б класу було проведено тренінгові заняття за темою «Запобігання конфлікту. Як поводитись в конфліктній ситуації.» Учні обговорювали конфліктні ситуації та спільно знаходили поради як їх уникнути, або уміло вийти з них.
Більше

«Козацькому роду немає переводу»

Сьогодні у ЗНВК «Вибір» свято. Вперше учасники театру юного глядача «Перлина», який складається з учнів 6-А, 7-А та 7-Б класів, під керівництвом Літкіної Лариси Григорівни, вийшли на сцену. Юні актори показали українські вечорниці «Козацькому роду немає переводу» . Учні «Вибору» знають, цінують і вшановують народні традиції, люблять рідну Україну. З такими парубками та дівчатами вічно буде жити наша співуча українська мова.
Більше

ВНИМАНИЕ всем!!!

На 10.01.2017 объявлен карантин (до особого распоряжения) 10.01.2017 будет объявлено о продолжении или прекращении карантина.  Пока, выход на учебу 11.01.2017.  !!! СЛЕДИТЕ за объявлениями на сайте лицея и страничках фэйсбук.  
Більше