Cвятковий концерт до Дня Вчителя

Cвятковий концерт до Дня Вчителя
Новини on 5 Окт , 2018
4 жовтня пройшов святковий концерт до Дня Вчителя. Привітали молодих спеціалістів , випускників ліцею ,вчительські сім‘ї ,вчителів- ювілярів. На святі були присутні «Золотий фонд » ЗНВК «Вибір»: Розум Людмила Миколаївна та Креєк Надія Кузьмівна.
Больше

Щиро вітаємо з Днем Вчителя !!!!

Щиро вітаємо з Днем Вчителя !!!!
Новини on 7 Окт , 2018
Бажаємо здоров’я та успішної діяльності, взаєморозуміння і поваги ,високих досягнень та успіхів!!!! Про вчителів 1. Учитель може все. Навіть те, чого не може. Бо якщо він чогось не може, то який же він учитель? 2. Учителями не народжуються, ними стають. Але якщо стають, то вже на все життя. Колишніх учителів не буває. 3. У кожного вчителя є с...
Больше

Citius ! Altius ! Fortius !

Citius ! Altius ! Fortius !
Новини on 28 Сен , 2018
Сьогодні ми провели веселе свято спорту та здоров‘я. Наші діти чудово та активно проявили себе у змаганнях . Ми вітаемо наших переможців!!!! Бажаемо учням ніколи не розлучатися зі спортом та ретельно піклуватися про своє здоров‘я.
Больше

Профілактична робота.Основи безпеки в мережі Інтернет.

Профілактична робота.Основи безпеки в мережі Інтернет.
Новини on 13 Сен , 2018
Впродовж вересня в інтерактивному курсі прийняли участь 228 учнів ЗНВК "Вибір". Отримали у подарунок інформаційні закладенки від благодійної організації АСЕТ України. Також на уроках інформатики учні 3х, 4х класів показали свої знання у Всеукраїнському конкурсі Безпечний Інтернет. За підсумками конкурсу учнів нагороджено дипломами.
Больше

Увага!

Увага!
Новини on 30 Авг , 2018
3 вересня у 8.30 відбудеться свято для учнів 1х класів на подвір'ї школи. Запрошуються учні та батьки 1х класів. О 9.30 учні 2-11 класів зустрічаються з класним керівником біля головного входу.
Больше

Конференция участников учебно-воспитательного процесса

Конференция участников учебно-воспитательного процесса
Новини on 20 Авг , 2018
30.08.2018, 9.30 в актовом зале состоится конференция всех участников учебно-воспитательного процесса. Вопросы конференции: - отчет директора за 2017/2018 учебный год; - выборы председателя Совета школы; - выборы членов Совета школы. Приглашаются по 3 представителя от родительского комитета класса, члены Совета школы, все учителя школы.  
Больше

Батькам майбутніх першокласників!

Новини on 1 Июн , 2018
Увага! Надаємо інформацію щодо зарахування у перший клас  1. Список дітей першочергово зарахованих в 1 клас ЗНВК «Вибір», які проживають на території обслуговування ЗНВК "Вибір", або є рідними братами, сестрами дітей, які здобувають освіту в ЗНВК «Вибір», чи є дітьми працівників ЗНВК "Вибір" 2. Список кандидату...
Больше