Cвятковий концерт до Дня Вчителя

konc_duch_2018_4
4 жовтня пройшов святковий концерт до Дня Вчителя. Привітали молодих спеціалістів , випускників ліцею ,вчительські сім‘ї ,вчителів- ювілярів. На святі були присутні «Золотий фонд » ЗНВК «Вибір»: Розум Людмила Миколаївна та Креєк Надія Кузьмівна.
Больше

Щиро вітаємо з Днем Вчителя !!!!

uch
Бажаємо здоров’я та успішної діяльності, взаєморозуміння і поваги ,високих досягнень та успіхів!!!! Про вчителів 1. Учитель може все. Навіть те, чого не може. Бо якщо він чогось не може, то який же він учитель? 2. Учителями не народжуються, ними стають. Але якщо стають, то вже на все життя. Колишніх учителів не буває. 3. У кожного вчителя є свій вчитель, для якого він завжди лишатиметься учнем. Найвище досягнення для вчителя - коли його перевершив його ж учень. На цьому ґрунтується колообіг вчителів у природі. 4. Справжній учит...
Больше

Citius ! Altius ! Fortius !

dsp_2018_6
Сьогодні ми провели веселе свято спорту та здоров‘я. Наші діти чудово та активно проявили себе у змаганнях . Ми вітаемо наших переможців!!!! Бажаемо учням ніколи не розлучатися зі спортом та ретельно піклуватися про своє здоров‘я.
Больше

Профілактична робота.Основи безпеки в мережі Інтернет.

bas_Int_2018_2
Впродовж вересня в інтерактивному курсі прийняли участь 228 учнів ЗНВК "Вибір". Отримали у подарунок інформаційні закладенки від благодійної організації АСЕТ України. Також на уроках інформатики учні 3х, 4х класів показали свої знання у Всеукраїнському конкурсі Безпечний Інтернет. За підсумками конкурсу учнів нагороджено дипломами.
Больше

Увага!

thumb
3 вересня у 8.30 відбудеться свято для учнів 1х класів на подвір'ї школи. Запрошуються учні та батьки 1х класів. О 9.30 учні 2-11 класів зустрічаються з класним керівником біля головного входу.
Больше

Конференция участников учебно-воспитательного процесса

vnimanie4
30.08.2018, 9.30 в актовом зале состоится конференция всех участников учебно-воспитательного процесса. Вопросы конференции: - отчет директора за 2017/2018 учебный год; - выборы председателя Совета школы; - выборы членов Совета школы. Приглашаются по 3 представителя от родительского комитета класса, члены Совета школы, все учителя школы.  
Больше

Батькам майбутніх першокласників!

Увага! Надаємо інформацію щодо зарахування у перший клас  1. Список дітей першочергово зарахованих в 1 клас ЗНВК «Вибір», які проживають на території обслуговування ЗНВК "Вибір", або є рідними братами, сестрами дітей, які здобувають освіту в ЗНВК «Вибір», чи є дітьми працівників ЗНВК "Вибір" 2. Список кандидатур майбутніх першокласників, які запрошуються до жеребкування (відповідно до наданих заяв). 3. Об'ява щодо батьківськіх зборів батьків майбутніх першокласників. 4. Наказ ЗНВК &...
Больше