Історія — скарбниця наших діянь…

ds_2019_3
Цей тиждень пройшов під гаслом «Історія - скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення,застереження для майбутнього» . 🇺🇦 Час линув дуже стрімко . Усе нами задумане- було прийняте учнями с радістю. Вони багато чого нового дізналися за ці 5 днів. 22 січня ми відсвяткували День Соборності. Ми старанно розповідали та показували дітям про події українськоі історії, тим самим бажаючи сформувати в них національну самосвідомість. Усі наші заходи сприяли розвитку у дітей усіх видів інтелекту. Для учнів начальних класів багато уваги приділялось розвитку к...
Больше

Відкриття нашого інформаційно- просвітницького центру

ipc_23
Цей тиждень видався дуже насиченим. Відкриття нашого інформаційно- просвітницького центру пройшло яскраво та незабутнє. Ми з гордістю зустрічали вельмишановних гостей. Звучали веселі щедрівки та панувало свято! Багато було цікавих вітальних промов та подарунків. Декілька днів поспіль в нашому центрі проводились новорічні зустрічі до свята відкриття з учнями молодших , середніх та старших класів. Діти змогли познайомитися з оновленою бібліотекою та сучасним обладнанням медіатеки. Ми раді відкрити свої двері усім бажаючим розвиватися культурно, інтелектуально та естетично!!!!
Больше

У Запорізькому навчально-виховному комплексі «Вибір» з’явилася медіатека

ipc_2
Репортаж ТВ-5 Запоріжжя Відкрили її завдяки гранту від конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто». Для школярів створили справжній інформаційно-просвітницький центр. Він отримав досить символічну назву – «Розумне, добре, вічне». Її відкриття стало справжнім святом для учнів. Вони підготували театралізовану виставу із віршами та піснями. Ідея створення медіатеки з’явилася ще рік тому. У новому освітньому просторі можна не лише читати книжки, а й працювати за комп’ютером і відпочити на зручних пуфах у ...
Больше

ВІТАЄМО!!!

kub6
ученицю 8-А класу Ткачук Софію, яка зайняла ІІІ місце; ученицю 11 класу Яковлеву Вікторію, яка зайняла ІІ місце на ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Вчитель Кравченко Ж. Б.
Больше

УВАГА!

vnimanie5
У зв’язку із захворюваністю на гострі респіраторні вірусні інфекції (31,5 % від загальної кількості учнів школи), та з метою обмеження розповсюдження грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій  в закладах освіти району -  з 26.11.2018 по 30.11.2018 в ЗНВК «Вибір»  призупинено  освітній процес.
Больше

ВІТАЄМО!!!

kub6
ученицю 9-Б класу Панченко Олександру; яка зайняла ІІІ місце на ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури. Вчитель Молчанова В. В.
Больше