Вітаємо переможців!

vitaemo_peremozhciv
Вітаємо переможців ІІІ Міського конкурсу відеороликів «З любов`ю до рідного краю» та ІV Міського конкурсу шкільних газет та сайтів «Mediaschool». Піка Анна учениця 9-А класу, Лялькова Софія учениця 9-Б класу отримали ІІІ місце у номінації – Кращий друкований матеріал «Future-Z». Бородін Денис учень 4-А класу отримав  І місце у номінації «Економіка зростання». Керівник проектів Верітова Ольга Сергіївна.  
Больше

«Екошкола#зелений»

ez_2019_1
  🌎 У нас І місце у VII екологічній учнівській конференції в рамках проекта "Екошкола#зелений". Серед учасників - гімназії 8, 25, 31, 46, колегіум Елінт, ліцеї 34 та Перспектива, школи 20, 29, 54, 58, 49, 93, 103, 23, 72, НВК 42, 111, Вибір.👏👏👏 Команда: Беседін Вадим, Кшеминський Міхаіл, Цуркановський Віталій. Керівник: Казанцев А.Ф.
Больше

Вітаємо !

vitaemo_peremozhciv
Вітаємо Реуса Сергія, учня 6а класу (вчитель Кравченко О.В.) з 3 м. у міській І відкритій олімпіаді з математики та учнів 7а класу Єрмішина О. та Єренбург Є. з 3 м. (Вчитель Полтавська Є.В.). Молодці!
Больше

«Швидке перо»

vitaemo_peremozhciv
Вітаємо Козленко Валерію, ученицю 10 класу (вчитель Савченко С.В.). З диломом ІІ ст. в Міжрегіональному конкурсі ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив", номінація "Швидке перо". Молодці!
Больше

«ВРЯТУЄМО ДНІПРО РАЗОМ»

vdr_2019_4
13 квітня учні ЗНВК "ВИБІР" на чолі з вчителем трудового навчання Казанцевим А. Ф. взяли участь у проекті "ВРЯТУЄМО ДНІПРО РАЗОМ" від «ЗЕЛЕНОГО ЦЕНТРУ МЕТІНВЕСТ ЗАПОРІЖЖЯ". Учасники приймали участь у майстер-класі з виготовлення нерестовищ; конкурсі інноваційних фільтрів для очищення води; екологічній настільній грі «Переробка»; конкурсі на найкращу еко стінгазету; вікторині.
Больше

«Екошкола #зелений». Другий етап.

sub2019_21
Цього року ЗНВК «Вибір» , бере участь у пізнавально-екологічному проекті "Екошкола #зелений". Другим етапом проекту був конкурс суботників на пришкільних територіях. 6 квітня учні, батьки та вчителі з радістю взяли участь у благоустрої території. Спільною працею було прибрано пришкільну територію; висаджені клумби; пофарбовані лавки, урни, тенісний стіл; зібрано торішнє листя; учнями 1х класів посаджено грядки цибулі, а учнями 3-А класу» - горіх. Більше фото на нашій сторінці у фєйсбук.
Больше

Відбір підручників для 6 та 11 класів

Відповідно до листа МОН України від 28.02.2019 № 1/9-107 «Про інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами освіти проектів підручників для 6 та 11 класів» проведений відбір підручників для 6 та 11 класів. Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 6 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 6  класів закладів загальної середньої освіти «Українська мова» підручник для 6 класу з навчанням росій...
Больше

Відбір підручників для 2 класу

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 12.02.2019 № 627/03.2-14 «Про вибір і замовлення підручників для 2 класу» в НВК "Вибір" прошов відбір підручників для 2 класу.  Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти   Для учнів Для викладачів Альтер нативи ...
Больше

Методичний тиждень на тему «Критичне мислення у роботі вчителя»

mt_2019_47
Згідно з річним планом роботи ЗНВК «Вибір» на 2018/2019 н.р., з метою підвищення професійної майстерності педагогічних працівників, пропаганди ефективного педагогічного досвіду, розкриття практичних можливостей використання інтерактивних технологій та методик, які допомагають зробити навчально-виховний процес цікавим, різноманітним, ефективним і демократичним, висвітлення кращих надбань педагогічного колективу пройшов методичний тиждень на тему "Критичне мислення у роботі вчителя". Вчителі мали змогу ознайомитися з педагогічними технологіями на основі особистісної оріє...
Больше

«ЕКОшкола #зелений»!!!

esc2019_3
Стартував пізнавально-виховний проект ГС «ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ ЗАПОРІЖЖЯ» - «ЕКОшкола #зелений»!!! 19 шкіл Запоріжжя в рамках 1 етапу проекту змагалися в турнірі з екологічного «Що? Де? Коли?»: 🔹 2 тури 🔹 24 питання 🔹 19 команд 🔹114 розумників 🔹 5 призерів 🔹 3 переможці! Разом ми зробимо більше! Організатори заходу – громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» – кажуть, проект «Екошкола» стартував надзвичайно успішно. «Екошкола» триватиме до завершення навчального р...
Больше