Свідоме батьківство

НОВА українська школа — школа компетентності XXI століття. Батьки-партнери.

Відповідь на актуальні за тематикою, нестандартні за формою проведення (тренінг, ділова гра, дискусії, сімейна рада) у проекті  «Свідоме батьківство»

Тема заходу Онлайн заповнення опитувальника
«Крокуємо до нової Української школи»  (15-20 батьків) 1кл.
Мета: сприяти взаємодії батьків, учителя , школи. Модель успішного навчання Форма проведення: ділова гра. https://forms.gle/BgbJpm4g1Dszr9nM7
«Чи вміємо ми слухати і чути своїх дітей?» (20 батьків) 2-3 кл.  Мета: сприяти підвищенню рівня психолого- педагогічної компетентності у питаннях сімейного виховання, формування довірливих та доброзичливих стосунків між батьками і дітьми. Форма проведення: тренінг.

https://forms.gle/jqMKGV47jbiouwrNA

«Позитивне батьківство» ( 20 батьків ) 4 кл.  Мета: сприяти підвищенню рівня психолого-педагогічної компетентності батьків в питаннях родинного виховання; активізувати комунікативну взаємодію в родині; усвідомлення  засад психічного розвитку дитини; стереотипних настанов у сімейному вихованні.(20 батьків). Форма проведення : «сімейна рада».

https://forms.gle/PA59Am6Z24NxLN6x6

«Сімейна година» (20 батьків) 5-6 кл. Мета: сприяти  становленню батьківської компетентності, шляхом усвідомлення й осмислення механізмів  діалогічного спілкування та формування вмінь та навичок конструктивної взаємодії з дітьми в родині.  Форма проведення: тренінг- практикум.

https://forms.gle/sgB9cTFpatzjys5T6

«Теорія поколінь» 7-8 кл (30 батьків)

Мета: взаємодія людей з різним «віковим темпераментом».  Форма проведення : тренінг.

https://forms.gle/6Uif8aR88x7ceWpz9

«Практична мудрість. Десять заповідей підлітків для батьків» ( 20 батьків) 9-10 кл. Мета: сприяти становленню батьківської компетентності та формуванню вмінь діалогічного спілкування  та навичок конструктивної взаємодії в родині. Особливості  формування критичного ставлення  до інформаційного потоку. Реальні історії, живе спілкування .

Форма проведення : коучинг.

https://forms.gle/KAonNj82Q5JmojSSA

«Виховання реальністю». 11 кл (20 батьків) Мета: усвідомлення новоутворень та вікових змін .Таланти, здібності, самовизначення.

Форма проведення : ділова гра.

https://forms.gle/j85NAe9Snpvj8ZaQA

Дата  та час визначені будуть пізніше і залежать від сформованості груп.

Слідкуйте за новинами на сайті та на сторінці ліцею у фейсбуці.

*** QRкод можливо зчитати за допомогою Viber додатку. (Додатково – правий верхній кут)