Дивовижна екскурсія

Учні 5-Б класу  — це діти такого віку, яких цікавить усе, які до всього не байдужі. Кожна людина повинна бути обізнана з любої галузі, знати історію визначних місць рідного міста.

З цією метою учнями 5-Б класу Запорізького академічного ліцею «Вибір» 23.10.2014 року  була здійснена екскурсія до музею техніки ім..Богуслаєва. Привітно зустріли дітей працівники музею, розповідь яких сподобалась усім. Під час екскурсії діти мали змогу познайомитись з історією славнозвісного підприємства  «Мотор-Січ», подивитись на зразки техніки, яка виробляється працівниками заводу. Тепер діти знають, як будують мотори для літаків.

Яким було здивування, коли учень Пелін Микита серед фотографій видатних осіб «Мотор-Січі» побачив фотографію свого дідуся. Почуття гордості заполонили юне серденько Микити. Діти, які сьогодні про війну знають тільки з фільмів, мали можливість побачити її частинку саме тут, у музеї.

Пам’ятні експонати зброї, нагород, муляжі солдатів, воєнної техніки – все це справило враження на п’ятикласників. Діти з великим задоволенням фотографувалися. Є в музеї і старинний сімейний куточок, який дає можливість дізнатися про звичаї і традиції українців.

 Не було серед відвідувачів нікого, хто б залишився байдужим до побаченого. А головне, що такий похід допоміг дітям здружитись.

Класний керівник: Літкіна Л.Г.