Пробне ЗНО

Шановні майбутні абітурієнти!

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ (далі – пробне ЗНО, пробне тестування) – це добровільне тестування осіб, яке дає їм можливість ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), структурою та змістом зошита сертифікаційної роботи, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
Пробне тестування є важливим складником підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Порядок проведення пробного ЗНО регламентовано Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Особливості реєстрації  для участі у ПРОБНОМУ ЗНО 2018

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ  ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОБНОМУ ЗНО буде можливо в термін з 09.01.2018 до 31.01.2018 на сайті www.dneprtest.dp.ua
*Зареєстровані особи мають доступ до тренувального онлайн-тестування!

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість пробного ЗНО — 132 грн (разом з ПДВ) за одне тестування.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2017:
Дата проведення Предмет тестування**
24.03.2018 (субота) українська мова і література

31.03.2018 (субота) біологія, географія, історія України, математика,
фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова


**Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно, тому неможливо бути присутнім
в той саме час на кількох тестуваннях.

 
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2018

ЗАВДАННЯ в тестовій формі ПРОБНОГО ЗНО укладає Український центр оцінювання якості освіти, вони відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.
МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ – пункти проведення пробного ЗНО (такі пункти створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, де зареєструвалася певна кількість абітурієнтів на кожен день тестування).
ПРОБНЕ ЗНО ДАЄ ЗМОГУ:
– узяти участь у процедурі проведення ЗНО;
– психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО;
– ознайомитися з різними формами завдань;
– розрахувати час роботи із зошитами сертифікаційної роботи;
– потренуватися в заповненні бланків відповідей;
– визначити власний рівень знань;
– скорегувати підготовку до ЗНО

УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО ОТРИМУЮТЬ:
– зошит(и) із завданнями пробного ЗНО;
– бланк(и) відповідей;
– змогу ознайомитися із правильними відповідями до завдань пробного ЗНО, власним результатом проходження пробного ЗНО за шкалою 1–12 балів та рейтинговою шкалою 100–200 балів.

ПРОБНІ ТЕСТИ УКЛАДАЮТЬ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ. За бажанням особи такі завдання надаються однією із мов національних меншин (крім завдань з української мови і  літератури та іноземних мов).
ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЧАС І МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО (ЗАПРОШЕННЯ) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування (нь), буде розміщено на нашому сайті до 01.03.2018.
У ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО допуск особи до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:
— Паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа,що посвідчує особу;
— Запрошення для участі в пробному ЗНО.
РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», який буде розміщено на сайті www.dneprtest.dp.ua (з української мови і літератури – з  24.03.2018, з інших предметів – з 31.03.2018).

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такітерміни: з української мови і літератури з 24 до 26 березня, з інших предметів – з 31 березня до 02 квітня. Оголошення результатів пробного ЗНО з української мови і літератури – 30 березня, з інших предметів – 06
квітня.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що результати  пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів ЗНЗ та для конкурсного відбору на навчання до ВНЗ. Право проведення пробного ЗНО в Дніпропетровській та Запорізькій областях надано виключно Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти.