Книги для дітей Академічний ліцей «Вибір» (м.Запоріжжя) художня література, нонфікшн, збірки віршів, настільні ігри — понад 75 найменувань![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1.5/16/1f4d6.png)
Дякуємо Голові організації Денису Мініну![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/1f525.png)
![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1.5/16/1f4d6.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1.5/16/1f4da.png)
![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/1f525.png)
Проєкт “Читальня” реалізується Lviv BookForum, ГО “Форум видавців”, ГО “Ресурсний центр громадських ініціатив”, ГО «ВИВЕЗЕМО!” за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» у партнерстві з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України. Проєкт «Читальня» — книжкова полиця у вашому укритті!
Повномасштабна війна створила нам нову реальність: реальність постійної загрози життю, реальність обстрілів, реальність укриттів… Та у будь-якій ситуації важливо знайти свій сховок. Фізичний – в укритті, а ось психологічний – може бути в книгах і настільних іграх!
![](https://scontent.fhrk8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435102732_1675582696309516_4518631973356385049_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s960x960&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=6EzAnIv2uZQAb7z_14c&_nc_ht=scontent.fhrk8-1.fna&oh=00_AfDhURm5-crbThSd1QHOsNeNCtC7QoRK_e9uj_UXz5GE8w&oe=66242429)
![На зображенні може бути: 5 людей, люди навчаються, шахи, стіл та текст](https://scontent.fhrk8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434652581_1675582902976162_8967004419131975670_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=LbOxX12LHZEAb74gTkD&_nc_oc=AdhaFL8hN64954kPL70GtAjem7EbtbnMSihUvY2vxi7BQOFCA13kd8X_0fx0aBHfYYw&_nc_ht=scontent.fhrk8-1.fna&oh=00_AfCKtNogGCNX2W9dS3xWz-gwMSni_JF8WRC3GZlHhedKqQ&oe=6624161A)
![На зображенні може бути: 7 людей, люди навчаються, стіл, шахи, дитяча іграшка та текст](https://scontent.fhrk8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434665388_1675582689642850_7344668695708235831_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=na7D44Zpl2gAb7JfeKG&_nc_ht=scontent.fhrk8-1.fna&oh=00_AfC_P7f-ZXgBI65RyVozLkpsxIvFHiGfzN26yfyR85nj8A&oe=66242ADB)
![На зображенні може бути: 2 людини та текст](https://scontent.fhrk8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/433295582_1675582726309513_5244944407214588341_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=3WXuqpSKl2AAb5Ixhmr&_nc_ht=scontent.fhrk8-1.fna&oh=00_AfC5wPiSk4hRY9T5EFEhLEFOBUGimTKgKrlOM3EbnUXK0w&oe=66241599)