10 рік моя Україна в вогні!
10 рік вона потопає в крові, яку нам принесла орда! Сьогодні учні ліцею та вчитель історії з честю доєднались до лекції історика Ігоря Саламахи. Захід був організований Обласним центром патріотичного виховання молоді з метою просвітлення сучасної молоді про події , які призвели до «Майдану», про російські наративи які засіли в телебаченні, ЗМІ , культурі, свідомості більшості , про жертв, молодих хлопців та дівчат, які не побоялись стояти за власне майбутнє та дали нам шлях! Ми вистоїмо в памʼять всих полеглих від рук ворога! Правда за нами, бо ми на своїй зем
![На зображенні може бути: одна або кілька осіб, Бранденбурзькі ворота та натовп](https://scontent.fhrk8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428603209_1746526559176353_9133006738286619957_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=ozCu6QAOxEcAX-PQcly&_nc_oc=AQnxOkih7RItf9ytI--QUSE3-EtFtEE7Ei6Iv8AdzaDC0S8pYxUDDTS1ksErvwqHl1I&_nc_ht=scontent.fhrk8-1.fna&oh=00_AfCGEptllNRYzCm7cf4ofsFvVB5x0lVNRDmu3khfmpwL0g&oe=65D910A0)