Понад сто років тому на Софійському майдані сталася одна з найбільших подій в історії України. Тут відбулося проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР в єдину державу. З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність.
Вистояли наші предки, переможемо і ми, тому що знаємо ціну Перемоги — єдина, неподільна, квітуча Україна, найкраща Батьківщина для кожного з нас.
З нагоди Дня Соборності України та виховання у дітей почуття патріотизму і гордості за свою державу була проведена Єдина виховна година. Діти обговорили з класними керівниками , що таке патріотизм та за що вони люблять свою країну.![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)