![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Проблема інтеграції знань одна із ключових в сучасній школі. Інтеграція орієнтована на підготовку здобувача освіти до життя в сучасному суспільстві.
![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1.5/16/1f4d6.png)
Якщо зараз інтегроване навчання у початкової школі обумовлено концепцією та програмою НУШ, то в середній та старшій школі предметна роз’єднаність стає однією з причин фрагментарності світогляду випускника школи, в той час як у сучасному світі переважають тенденції до економічної, політичної, культурної, інформаційної інтеграції.
Труднощі в освіті виникають у зв’язку з тим, що в навчальних планах скорочується час на вивчення деяких предметів, кількість предметів зростає, впроваджується дистанційне навчання.
Тому темою нашої інноваційної діяльності є:«Впровадження компетентсністно-інтегративного підходу в навчально-виховний процес з використанням цифрових інструментів для забезпечення ефективного навчання»
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Саме на ці проблеми зверталася увага під час зйомки сюжету для чергового випуску телепередачі ТОП на каналі Z
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Досвід нашого ліцею буде представлено на ХІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2021» в м. Київ.