Оголошується набір в ліцей ЗНВК «Вибір»

У ЗНВК "Вибір" оголошується набір до ліцею в 8-11 класи.  8, 9, 10 класи - математичний профіль, конкурсне випробування: з математики (алгебра, геометрія), з української мови (диктант) 11 клас- географічний пофіль, конкурсне випробування: географія, українськамова (диктант) Наказ ЗНВК "Вибір" "Про організацію та проведення конкурсного набору до ліцею на 2019/2020 навчальний рік" Правила конкурсного прийому до Запорізького ліцею "Вибір" (8-11 класи) Графік роботи предметних комісій та засідань конкурсно...
Більше

Увага, прийом заяв до 1 класу.

  ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ 2019-2020 Н.Р. у ЗНВК "ВИБІР" У ЗНВК "Вибір" оголошується набір в 1-ші класи. Два перших класи за місцем проживання з мовою навчання – українська, російська та один перший клас за освітньою програмою "Росток" – російська мова навчання. Згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 16.04.2018 №367 «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середнь...
Більше

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців ІІІ Міського конкурсу відеороликів «З любов`ю до рідного краю» та ІV Міського конкурсу шкільних газет та сайтів «Mediaschool». Піка Анна учениця 9-А класу, Лялькова Софія учениця 9-Б класу отримали ІІІ місце у номінації – Кращий друкований матеріал «Future-Z». Бородін Денис учень 4-А класу отримав  І місце у номінації «Економіка зростання». Керівник проектів Верітова Ольга Сергіївна.  
Більше

«Екошкола#зелений»

  🌎 У нас І місце у VII екологічній учнівській конференції в рамках проекта "Екошкола#зелений". Серед учасників - гімназії 8, 25, 31, 46, колегіум Елінт, ліцеї 34 та Перспектива, школи 20, 29, 54, 58, 49, 93, 103, 23, 72, НВК 42, 111, Вибір.👏👏👏 Команда: Беседін Вадим, Кшеминський Міхаіл, Цуркановський Віталій. Керівник: Казанцев А.Ф.
Більше

Вітаємо !

Вітаємо Реуса Сергія, учня 6а класу (вчитель Кравченко О.В.) з 3 м. у міській І відкритій олімпіаді з математики та учнів 7а класу Єрмішина О. та Єренбург Є. з 3 м. (Вчитель Полтавська Є.В.). Молодці!
Більше

«Швидке перо»

Вітаємо Козленко Валерію, ученицю 10 класу (вчитель Савченко С.В.). З диломом ІІ ст. в Міжрегіональному конкурсі ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив", номінація "Швидке перо". Молодці!
Більше

«ВРЯТУЄМО ДНІПРО РАЗОМ»

13 квітня учні ЗНВК "ВИБІР" на чолі з вчителем трудового навчання Казанцевим А. Ф. взяли участь у проекті "ВРЯТУЄМО ДНІПРО РАЗОМ" від «ЗЕЛЕНОГО ЦЕНТРУ МЕТІНВЕСТ ЗАПОРІЖЖЯ". Учасники приймали участь у майстер-класі з виготовлення нерестовищ; конкурсі інноваційних фільтрів для очищення води; екологічній настільній грі «Переробка»; конкурсі на найкращу еко стінгазету; вікторині.
Більше

«Екошкола #зелений». Другий етап.

Цього року ЗНВК «Вибір» , бере участь у пізнавально-екологічному проекті "Екошкола #зелений". Другим етапом проекту був конкурс суботників на пришкільних територіях. 6 квітня учні, батьки та вчителі з радістю взяли участь у благоустрої території. Спільною працею було прибрано пришкільну територію; висаджені клумби; пофарбовані лавки, урни, тенісний стіл; зібрано торішнє листя; учнями 1х класів посаджено грядки цибулі, а учнями 3-А класу» - горіх. Більше фото на нашій сторінці у фєйсбук.
Більше