Урочисте прийняття 8-класників в ліцеїсти

19 жовтня відбулося урочисте прийняття 8-класників в ліцеїсти. По традиції клятву приймав випускник 2017 року, студент 1 курсу Запорізького національного технічного університету - Яремчак Богдан.
Більше

Заходи до Дня Захисника України

Проведені заходи до Дня Захисника України: єдина виховна година «Мій тато герой», зустріч з учасниками АТО, благодійна ярмарка, козацькі розваги для учнів 1-4 класів. На ярмарці діти разом з батьками зібрали 6600 грн. Велика подяка учням, батькам та класним керівникам, які прийняли активну участь у ярмарці, а особливо хочеться відмітити 1-А клас, 1-Б клас,1-В клас,2-А клас, 2-В клас, 3-А клас,2-Б клас, 3-Б клас, 3-В клас, 4-А клас.
Більше

За нас ніхто планету не врятує!

  З настанням осені ми починаємо більше цінувати тепло. З настанням осені у нас прокидається безмежне бажання полетіти вслід за журавлями. З настанням осені нам хочеться зробити щось хороше, і так, аби це хороше ніколи не закінчувалося, або хоча б тривало якомога довше… У вересні ми готувалися до настання холодів, а у жовтні почали збирати врожай, закладати сад, сіяти квіти. 05 жовтня, Запорізька молодіжна громадська організація Небо без кордонів "зібрала свій врожай", і хоча він не солодкий на смак, як наприклад, соковиті яблука, але дуже важ...
Більше