«Мы — это город» ПАО «Запорожсталь»

Победа в конкурсе социальных инициатив "Мы - это город" ПАО "Запорожсталь" и получение гранта для лингвистического центра Шевченковского района «Без мови немає нації» на базе ЗУВК «Выбор».
Більше

«Історія і уроки Голокосту»

9-21 травня в Києві пройшов ХVІІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт  «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського за 2016 – 2017 навчальний рік. Організатором конкурсу є Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки ЄАЄК, Вааду України та Посольства Держави Ізраїль в Україні. Учень 9 класу ЗНВК "Вибір" Федотов Давид, разом з учителем історії Бережок С.В., прийняли в ньому участь зі своєю науково-дослідницькою роботою з теми "Історія Голокосту на теренах Запорізького краю". В конкурсі брали участь учні з усі...
Більше

«Крок до знань 2017»

Вітамо Розсохач Єлизавету Сергіївну, ученицю 6 класу, яка зайняла перше місце на Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань 2017», у категорії «Географія» Керівник - Кравченко Жанна Борисівна.
Більше

«Ступени к олимпу»

Третий год в нашем лицее проводится конференция "Ступени к олимпу", по традиции, в конце учебного года. Были подведены итоги 2016-2017 г. Сегодня чевствовали всех тех, кто приносил "Выбору" победы, добрую славу, делал жизнь школы интереснее и радостнее. Сегодня были награждены победители в таких номинациях: Мастер года - Половой Данил (9 класс); Мастерица года - Новик Анастасия (10 класс); Голос лицея - Панченко Александра (7 класс); Танцор года - Врацлавский Александр (7 класс); Лицеист года - Колесникова Марина (10 класс); Интеллектуал года - Сороколит Викт...
Більше

Конкурс з англійської мови «Гринвіч-2016»

Щороку,традиційно восени, в учнів нашої школи є можливість показати свої знання й ерудованість з англійської мови. Цей рік не став виключенням. У четвер, 24 листопада 2016 р., у школі відбувся конкурс з англійської мови «Гринвіч-2016». У ньому взяли участь 61 учень. Учні з нетерпінням чекали на цей конкурс і ще з більшим нетерпінням чекали результатів.
Більше