Оголошується набір в ліцей ЗНВК «Вибір»

pyat
У ЗНВК "Вибір" оголошується набір до ліцею в 8-11 класи.  8, 9, 10 класи - математичний профіль, конкурсне випробування: з математики (алгебра, геометрія), з української мови (диктант) 11 клас- географічний пофіль, конкурсне випробування: географія, українськамова (диктант) Наказ ЗНВК "Вибір" "Про організацію та проведення конкурсного набору до ліцею на 2019/2020 навчальний рік" Правила конкурсного прийому до Запорізького ліцею "Вибір" (8-11 класи) Графік роботи предметних комісій та засідань конкурсно...
Больше

Увага, прийом заяв до 1 класу.

vnimanie
  ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ 2019-2020 Н.Р. у ЗНВК "ВИБІР" У ЗНВК "Вибір" оголошується набір в 1-ші класи. Два перших класи за місцем проживання з мовою навчання – українська, російська та один перший клас за освітньою програмою "Росток" – російська мова навчання. Згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 16.04.2018 №367 «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середнь...
Больше

Вітаємо переможців!

vitaemo_peremozhciv
Вітаємо переможців ІІІ Міського конкурсу відеороликів «З любов`ю до рідного краю» та ІV Міського конкурсу шкільних газет та сайтів «Mediaschool». Піка Анна учениця 9-А класу, Лялькова Софія учениця 9-Б класу отримали ІІІ місце у номінації – Кращий друкований матеріал «Future-Z». Бородін Денис учень 4-А класу отримав  І місце у номінації «Економіка зростання». Керівник проектів Верітова Ольга Сергіївна.  
Больше

«Екошкола#зелений»

ez_2019_1
  🌎 У нас І місце у VII екологічній учнівській конференції в рамках проекта "Екошкола#зелений". Серед учасників - гімназії 8, 25, 31, 46, колегіум Елінт, ліцеї 34 та Перспектива, школи 20, 29, 54, 58, 49, 93, 103, 23, 72, НВК 42, 111, Вибір.👏👏👏 Команда: Беседін Вадим, Кшеминський Міхаіл, Цуркановський Віталій. Керівник: Казанцев А.Ф.
Больше

Вітаємо !

vitaemo_peremozhciv
Вітаємо Реуса Сергія, учня 6а класу (вчитель Кравченко О.В.) з 3 м. у міській І відкритій олімпіаді з математики та учнів 7а класу Єрмішина О. та Єренбург Є. з 3 м. (Вчитель Полтавська Є.В.). Молодці!
Больше

«Швидке перо»

vitaemo_peremozhciv
Вітаємо Козленко Валерію, ученицю 10 класу (вчитель Савченко С.В.). З диломом ІІ ст. в Міжрегіональному конкурсі ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив", номінація "Швидке перо". Молодці!
Больше

«ВРЯТУЄМО ДНІПРО РАЗОМ»

vdr_2019_4
13 квітня учні ЗНВК "ВИБІР" на чолі з вчителем трудового навчання Казанцевим А. Ф. взяли участь у проекті "ВРЯТУЄМО ДНІПРО РАЗОМ" від «ЗЕЛЕНОГО ЦЕНТРУ МЕТІНВЕСТ ЗАПОРІЖЖЯ". Учасники приймали участь у майстер-класі з виготовлення нерестовищ; конкурсі інноваційних фільтрів для очищення води; екологічній настільній грі «Переробка»; конкурсі на найкращу еко стінгазету; вікторині.
Больше

«Екошкола #зелений». Другий етап.

sub2019_21
Цього року ЗНВК «Вибір» , бере участь у пізнавально-екологічному проекті "Екошкола #зелений". Другим етапом проекту був конкурс суботників на пришкільних територіях. 6 квітня учні, батьки та вчителі з радістю взяли участь у благоустрої території. Спільною працею було прибрано пришкільну територію; висаджені клумби; пофарбовані лавки, урни, тенісний стіл; зібрано торішнє листя; учнями 1х класів посаджено грядки цибулі, а учнями 3-А класу» - горіх. Більше фото на нашій сторінці у фєйсбук.
Больше